תפריט

ד”ר עמי איל | ממליץ על טיפוט בקרע בגיד אכילס

מקרה : מטופל בן 65 הגיע עם אבחנה של קרע מלא בגיד הסופרא – ספינטוס הימני ובסופרא – ספינטוס השמאלי ( קרע בחלקו המרכזי קטן יותר בהשוואה לימין ).

המטופל דיווח על כאבים בעיקר בחלק הקדמי של הכתפיים. טופל בטיפול כירופרקטי אחת לשבוע באזורי הצוואר, גב עליון, שכמות וכתפיים. מהטיפול השלישי שולב ה- B – Cure Laser באזורי צדי הכתפיים ובמימד הקדמי של הכתפיים במשך כ – 5 דקות בסוף כל טיפול.

למטופל היה מכשיר B – Cure Laser ביתי ולכן קיבל הנחיה לבצע פעמיים ביום טיפול עצמי באזורים המוזכרים.

לאחר כשבוע, דווח שיפור בטווחי התנועה וירידה בעוצמת הכאב לאורך טווח התנועה. מנגד, בזמן תנוחות שכיבה בלילה לא נרדם עקב כאבים בכתפיים. בטיפול העוקב, כשבוע לאחר מכן דווח על שיפור גם בתנוחות וזמן השכיבה. המטופל דחה את החלטתו לגבי ניתוח בזכות השיפור הרב.

תוצאות : לאחר כסך הכל 6 טיפולים שבועיים, שבהם שולב ה – B – Cure Laser לטיפול שאורכו 6 דקות ובתוספת בוצעו בין 2 – 3 טיפולים עצמיים בביתו בכל יום, חלה הטבה משמעותית בטווחי התנועה ללא ליווי כאב בשתי הכתפיים, למרות הקרעים הקיימים בשני גידי הכתפיים.

מסקנות: שילוב הטיפול ב B – Cure Laser בנזקי גידים כרוניים ואקוטיים ואפילו במצבי קרעים מלאים עוזר בהפחתת הכאבים, מפחית את הדלקת ומגמיש את הרקמות הסובבות ובכך מאפשר את הגדלת טווחי התנועה ללא כאב.

ד ” ר עמי איל , כירופרקטור , קניסיולוג

  לפרטים נוספים אנא מלא את פרטיך כאן ואנו ניצור עמך קשר בהקדם

  אולי יעניין אותך גם:
  כאבים נוירופטיים
  קרא עוד
  תסמונת התעלה הקרפלית
  קרא עוד
  כאבי גב עליון
  קרא עוד