ד”ר עמי איל | כירופרקטור קניסיולוג ממליץ על טיפול בכאבים בכף הרגל

B – Cure Laser case study in clinical setting

מטופלת בת 18 רקדנית מקצועית הגיעה עם כאבי מפשעה שמאלית וכף רגל שמאל לטרלית . טופלה בטיפול כירופרקטי לאיזון האגן וע”ש מותני וכף הרגל השמאלית . לאחר כשבועיים, הושגה הטבה במפשעה השמאלית אך לא בכף הרגל הלטרלית. משלב זה, הוספנו טיפול ב – B – CURE לייזר באזור הכאב בכף הרגל, בנוסף לפרוטוקול הטיפול הקיים, פעם אחת בכל טיפול למשך כ- 6 דקות. לאחר כשני טיפולים במרווח של שבוע הושגה הטבה מוחלטת בכאבי כף הרגל. אחרי כחודש של שגרת אימוני ריקוד ללא טיפול באזור , חזר הכאב באותו המיקום ולכן חודש פרוטוקול הטיפול בשילוב ה – B – CURE לייזר ושוב הושגה הטבה מוחלטת לאחר כשני טיפולים במרווח של שבועיים אחד מהשני. בהמשך שיגרת הריקוד למשך החודש העוקב לא דווחה הבעיה שוב.

תוצאות: הטבה מהירה מאוד בכאב כף הרגל בכל טווחי התנועה והעומס עליה בשעת הריקוד,

מסקנות : שילוב הטיפול במכשיר ה – B – Cure laser Sport בקליניקה בבעיות של Sprain / Strain injuries  מעלה את יעילות הטיפול, מקצר את זמן ההחלמה ומאפשר חזרה מהירה לשגרת האימון של ספורטאים.

ד”ר עמי איל כירופרקטור קניסיולוג

אולי יעניין אותך:

המכשיר עם הפעולה הכפולה! נסו את בי-קיור לייזר עכשיו עם ימי התנסות בתנאים מיוחדים נסו את בי-קיור לייזר המכשיר עם הפעולה הכפולה! 60 ימי התנסות בתנאים מיוחדים השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם:

    [hidden segment default:get [hidden tbl_cid default:get]