תפריט

ד”ר עומר הירש | ממליץ על טיפול בכאבים בשורש כף היד

תיאור מקרה – טיפול עם המכשיר בי קיור לייזר ספורט פרו המקצועי.

במקרה זה נבחן את יעילותו של מכשיר הבי קיור לייזר ספורט פרו בטיפול בכאבים בשורש כף היד. בתאריך 11 / 12 / 2014

הגיעה למרפאתי אישה בת 35 עם תלונה של כאבים בשורש כף יד שמאל מזה מס’ ימים. המטופלת שללה היסטוריה של טראומה ליד , אם כי היא מדווחת על היותה אם לשלושה ילדים, הקטן מבניהם בן 10 חודשים, המבלה רבות על הידיים. כמו כן, היא עובדת במשרה חלקית בגן ילדים, ומרימה ילדים על הידיים פעמים רבות במהלך היום. לדעתה, זוהי הסיבה המרכזית לכאב. בבדיקה נמצאה רגישות למגע בשורש כף היד מעל עצם הסקאפוד ( Scophoid ) מלפנים ומאחור, וכן רגישות למגע, חולשה קלה ונקודות הדק בשריר הפלקסור קרפי רדיאליס.

הטיפול כלל כיוונון כירופרקטי לכף יד שמאל, מרפק יד שמאל והצוואר בהתאם לממצאים הרלוונטיים שהתגלו בבדיקה הכירופרקטית  כיוונון זה בוצע אך ורק במפגש הראשון. עוד במהלך הביקור הראשון קיבלה המטופלת טיפול בדיקור יבש ( IMS ) לשריר הפלקסור קרפי רדיאלים. הטיפול נמשך כשבועיים , והסתיים בתאריך 26 / 12 /2014 , במהלכם קיבלה המטופלת 5 טיפולים סה”כ.

בנוסף למתואר לעיל, במהלך כל הביקורים, קיבלה המטופלת טיפול באמצעות מכשיר הבי – קיור לייזר ספורט פרו  לאזור שורש כף היד. הטיפול בוצע מהאספקט האחורי של כף היד בשלושת המפגשים הראשונים, ומהאספקט הקדמי בשני הביקורים האחרונים. הלייזר פעל מעל אזור הכאב, דהיינו מעל אזור עצם הסקאפויד, למשך כדקה בכל פעם. הטיפול נמשך על פני שבועיים, בהם קיבלה המטופלת כאמור, כיוונון כירופרקטי ודיקור יבש בביקור הראשון, וחמישה טיפולים עם  בי – קיור לייזר ספורט פרו. כל הביקורים נעשו במרפאה.

בנוסף לטיפול לבמרפאה, קיבלה המטופלת הוראות הביתה להישמר מתנועות המחמירות את הכאב, לשתות הרבה מים, ולהיעזר בתוסף מזון של ויטמין C כמקובל כחלק מטיפול בדיקור יבש. לאחר הביקור השני דיווחה המטופלת על שיפור של כ 80% , ולאחר חמשת הטיפולים דיווחה על היעלמות מוחלטת של התסמינים. תוצאות אלו מצביעות על יעילות בשימוש במכשיר בי קיור לייזר ספורט פרו  בטיפול במטופלים עם כאבים בשורש כף היד,

בברכה ד”ר עומר הירש
כירופרקט נוירולוג תפקודי

אולי יעניין אותך:

המכשיר עם הפעולה הכפולה! נסו את בי-קיור לייזר עכשיו עם ימי התנסות בתנאים מיוחדים נסו את בי-קיור לייזר המכשיר עם הפעולה הכפולה! 60 ימי התנסות בתנאים מיוחדים השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם:

    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

    [contact-form-7 404 "לא נמצא"]