מעוניינים להתנסות במכשיר למשך 60 יום במחיר מיוחד? אנא הזן פרטים ונציג ייחזור אלייך בהקדם

  גלו כיצד B-Cure Laser
  יכול לעזור לכם להקל על כאבי הברכיים

  גבריאל מושיץ- התגבר על כאבי הברכיים בזכות הבי קיור לייזר

  כאבי ברכיים הם מסוגי הכאבים הנפוצים ביותר כיום, למעשה 80%  מאנשים בגילאי 45 ומעלה סובלים מכאבים בברכיים. אך כאבי הברכיים אינם נחלתם של המבוגרים בלבד ויכולים להופיע בכל גיל. הכאבים בברך יכולים להופיע בעקבות חבלה, שחיקה של הסחוס בברך וכן בעקבות מצבים רפואיים שונים כמו בעיה מכנית, דלקת מפרקים וזיהום.

  אם גם אתם חווים כאבים בברכיים, ככל הנראה שאתם נמצאים בחיפוש עבור פתרון לכאבים. כדורים, משחות, זריקות, צילומים וטיפולים, עד שהפתרון שלכאורה נשאר אחרון הוא הניתוח. אך רגע לפני שאתם פונים לניתוח להחלפת הברך, כדאי לכם לשמוע על הטיפול הטבעי שמנצח את כאבי הברכיים.

  B-Cure Laser הוא מכשיר רפואי לשימוש ביתי, היעיל ביותר לטיפול בכאבים ברכיים הנובעים מ שחיקת סחוס, דלקת, פציעות ספורט ועוד.
  טיפול בלייזר ברמה נמוכה (LLLT) מטפל בכאב ובמקורו, תוך שימוש בטיפול לא פולשני. הטיפול במכשיר אינו כולל תופעות לוואי ידועות, הוא בעל תוצאות לאורך זמן, בשימוש מועט של מספר דקות, פעמיים ביום.

  גם אם החלטתם לעבור את הניתוח, תוכלו להשתמש בבי קיור לייזר לטיפול בכאבים הפוסט ניתוחיים ובצלקת.

  יעילותו של B-Cure laser לטיפול בכאב ופצעים הוכחה ב- 5 ניסויים קליניים כפולים סמיות.
  ניסוי קליני מוצלח * שכלל 90 חולים, הראה כי יעילותו של B-Cure laser הייתה דומה לזו של תרופות לשיכוך כאבים.

  *Del Vecchio et al., כאבים במפרק הלסת (TMJ), אוניברסיטת Sapienza, רומא איטליה
  • פשוט ובטוח לשימוש ביתי
  • 6-8 דקות פעמיים ביום
  • יעילות מוכחת
  למעלה מ 200,000 מכשירים נמכרו

  יצחק בן יוסף

  הציון שלי הנו “10” למכשיר אותו רכשתי לפני שנים. אני משתמש בו בעיקר בדלקות בברך שמואל,בגיד אכילס ולפעמים במרפק הידץ ה”פטנט” להצלחה בשיכוך הכאבים עם בשימוש המכשיר הוא: – זמן שימוש של לא פחות מ-10-15 מדיי פעם – שלוש /ארבע פעמים ביום – עקביות וסבלנות

  אלמוג בוזגלו – כדורגלן, הפועל חיפה, 2018

  במשחק מול אטלטנטה בדיוק אחרי שהבקעתי שער נפצעתי, פתאום התחילו כאבי תופת באזור הברכיים….בבדיקת MRI אבחנו לי קרעים בשתי רצועות בברך… התחלתי טיפולי פיזיותרפיה, משחות, תרופות וסשיינים של תרגילים, התחלתי להרגיש קצת שיפור אבל לא מספיק, בטח לא כדי לחזור לשחק … בבדיקה חוזרת בוינגייט מנהלת מדור הפיזיותרפיה המליצה לי לנסות את מכשיר הבי-קיור לייזר… תוך כמה ימים התחלתי להרגיש שיפור משמעותי והיום סוף סוף חזרתי לשחק …אני לא יכול לתאר במילים את ההרגשה הזו שהברכיים כבר לא כואבות לי ומאפשרות לי לעשות את מה שאני הכי אוהב בעולם – חוץ מאישתי 🙂 כדורגל …”

  המכשיר עם הפעולה הכפולה לטיפול בברכיים

  נסו את בי קיור לייזר עכשיו

  עם
  60 ימי התנסות בתנאים מיוחדים

  טפלו בכאב

  במקור הבעיה