בי-קיור לייזר: משולש קסם של אפקטים

מייסד המרכז לשיקום כאב בתל השומר ד”ר חיים משה אדהאן מסביר את האפקטים המתחוללים בעקבות שימוש בבי-קיור לייזר למגוון של בעיות: “טיפול אנטי דלקתי ומשכך כאב, בלי תופעות לוואי או סיכונים כלשהם”

הלוואי ויכולנו להיכנס לחנות חלקי חילוף של הגוף ולהצטייד במפרקים או גידים חדשים כדי להיפטר מהכאבים. בגיל מסוים, המפרקים, השרירים והגידים בגוף האדם מתעייפים ורובנו מחפשים את הפתרון היעיל ביותר שיסלק את הכאבים או לפחות יקל עליהם במעט. יחד עם אורח החיים שהשתנה בעשורים האחרונים, בעיקר לאור העובדה כי המשרות שלנו הפכו לכאלה הדורשות יותר ישיבה מול מחשב מאשר עבודה פיזית המפעילה את הגוף במהל היום, יותר ויותר אנשים מרגישים כאבים יומיומיים שלא חולפים בהיעדר טיפול מתאים.

רבים פונים לדרך המסורתית הכוללת משככי כאבים מבלי לקחת בחשבון את תופעות הלוואי המלוות להן, שלעיתים קשות יותר מהכאבים.

ד”ר חיים משה אדהאן הוא רופא שיקום כאב ומי שייסד את המרכז לשיקום כאב בבית החולים תל השומר. כמי שטיפל במאות מטופלים הסובלים מכאבים מסיבות שונות, הוא מסביר שלא מדובר בטכנולוגיה חדשה, מאחר ואת טכנולוגיית הלייזר הרך חקר המדע וחקרו אלפי מחקרים שנעשו בעשרות שנים. 

השליטה בחיים חוזרת בהדרגה. ד”ר אדהאן (צילום: בי-קיור לייזר)

“אנחנו יודעים שיש משולש קסם של אפקטים”, הוא מסביר, “הבי-קיור לייזר עובד נגד דלקת, חודר דרך הרקמות ובגלל שהגל הוא אינפרא אדום, כלומר בתדירות נמוכה, הוא יכול לחדור. המכשיר נכנס לרקמות וגורם לאפקט אנטי דלקתי בלי כל הסיכונים ותופעות לוואי של תרופות אנטי דלקתיות, שהורגות לא מעט אנשים. בנוסף יש לו אפקט שמשכך כאב וגם זה נעשה בלי תופעות לוואי של כדורים משככי כאב, שאנו יודעים שהרגו יותר מחצי מיליון אנשים בשני העשורים האחרונים, בעולם קוברים אדם כל עשר דקות. פה יש לנו אפשרות להביא טיפול אנטי דלקתי וגם אנלגזי, משכך כאב, בלי תופעות לוואי או סיכונים כלשהם”.

מכשיר הבי-קיור לייזר הוא פיתוח ישראלי המבוסס על טכנולוגיית לייזר רך פורצת דרך, בה משתמשים במרפאות כאב מתקדמות בבתי החולים שיבא, רמב”ם והדסה, בהם מטופלים המקרים הקשים ביותר של כאבים כרוניים. בניגוד למכשירים הגדולים הנמצאים במרפאות הכאב, הבי-קיור לייזר הוא נייד, קל ונוח לשימוש ביתי, שקיבל אישור רפואי במדינות רבות בעולם ומציע טיפול במגוון רחב של בעיות.

יש גם אפקט שלישי

לבי-קיור לייזר יש תכונות רבות, ביניהן קיצור זמן ההחלמה מפציעות, שדרוג איכות החיים והפחתת כאבים בצורה משמעותית והוא בהחלט יכול לעזור עד מאוד לאותם אנשים שלא זזים מספיק במהלך היום. 

המכשיר ממריץ את מנגנון ההחלמה הטבעי של הגוף וזו כנראה אחת הסיבות שעוד ועוד רופאים מלבד ד”ר אדהאן שמשבחים וממליצים עליו. מדובר בטכנולוגיה שקיימת כבר שנים רבות בבתי חולים וכעת נגישה גם לשימוש אישי ופרטי, מעין גרסה ביתית של אותה טכנולוגיה שסייעה למטופלים רבים בבתי חולים במשך עשרות שנים.

פעולת הבי-קיור לייזר מעודדת שחרור אנדורפינים, הורמונים טבעיים המיוצרים במוח וגורמים לשיכוך כאב. האנדורפינים מפחיתים את עוצמת הכאב שחש המטופל. בהיעדר כאב, המטופל יכול לחזור לשגרה ולעלות ברמת התפקוד, עד חזרה לתפקוד מלא.
הטיפול במכשיר נוח ופשוט, מכוונים את זמן הטיפול הרצוי, כאשר ההמלצה היא 6 דקות לכל נקודת טיפול, לוחצים על שני כפתורים והמכשיר עובד באופן אוטומטי. כל שנשאר הוא להניח את המכשיר על נקודת הטיפול כפי שמצוין בחוברת. 

ד”ר אדהאן מציין אפקט שלישי חיובי לבי-קיור לייזר שאין לדרכי טיפול אחרים ואומר: “יש אפקט שלישי שאין לכדורים. הוא לא רק משכך כאב ומוריד דלקת אלא גם מרפא רקמות”.

מכשיר הבי-קיור לייזר מטפל במגוון רחב של פציעות וכאבים אקוטיים, בין אם אנחנו סובלים מהם לפעמים, פה ושם, ובין אם מדובר בפציעות כרוניות ביניהן: כאבי צוואר, גב, כתף, דלקות, מפרקים, כפות רגליים, פריצות דיסק וכו’. מכשיר הבי קיור מטפל ביעילות רבה גם בפצעים, פצעי לחץ, פצעי סוכרת, כיבים ופצעים קשים לריפוי. לא סתם, יעילותו הוכחה בתוצאות של למעלה מ-2000 מחקרים, שזו הכמות הגדולה ביותר שהושקעה עד היום במחקר על מכשיר מסוג זה.

“גם תסמונת התעלה הקרפלית יכולה להגיב טוב לטיפול הלייזר הרך ומכשיר הבי-קיור לייזר”, אומר ד”ר אדהאן. “יש מגוון רחב של הטוויות בשביל הטכנולוגיה המתקדמת הזו. הרבה פעמים הכאב משקף איזה נזק ברקמות או ניוון, לדוגמא בגידים ובמפרקים, כי עם השנים לא כל החלקים שורדים עד סוף החיים שלנו, יש חלק שמתלוננים בדרך והבי-קיור לייזר עוזר להקל על הכאבים”.

השיפור המשמעותי ניכר כבר לאחר טיפולים ספורים, ומטופלים מכל הגילאים מדווחים על ירידה של עשרות אחוזים בכאב ולא רק זאת – מטופלים מציינים כי תחושת השליטה החוזרת בהדרגה לחייהם שווה את הכל.

צפו בד”ר אדהאן מסביר את יתרונות הבי-קיור לייזר:

עכשיו גם אתם מוזמנים להתנסות במכשיר למשך 60 יום, במחיר מיוחד!

אולי יעניין אותך:
עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה!
ל-60 ימי התנסות בתנאים מיוחדים

השאירו פרטים!

מדיניות שימוש בעוגיות

אנו משתמשים בעוגיות וטכנולוגיות אחרות (להלן “עוגיות”) על מנת לשפר את האתר שלנו. מלבד העוגיות ההכרחיות, אנו מעוניינים להשתמש בעוגיות (1) כדי ללמוד אודות אופן הפעולה של האתר שלנו והשימוש בו, לרבות מידע סטטיסטי חוצה אתרים, (2) כדי להעמיד לרשותך יותר שימושים והתאמה אישית (3) כדי לספק עבורך אינטראקציות באמצעות הרשתות החברתיות ו-(4) למטרות מיקוד ושיווק. בלחיצה על “קבל הכול”, הנך מסכים לשימוש בכל העוגיות ובעיבוד הנתונים המקביל העשוי לכלול מידע מהדפדפן שלך וכתובת IP וכן למסירת מידע אישי לצדדים שלישיים כמתואר בהרחבה במדיניות השימוש בעוגיות/מדיניות הפרטיות שלנו. למידע נוסף, קונפיגורציה ועל מנת להסיר את הסכמתך, אנא לחץ על “העדפות לגבי עוגיות”. מדיניות שימוש בעוגיות

לפני שאתם עוזבים...

רצינו להציע לכם הטבה בלעדית והתנסות למשך 60 יום במחיר מיוחד!

דילוג לתוכן