מעוניינים להתנסות במכשיר למשך 60 יום במחיר מיוחד? אנא הזן פרטים ונציג ייחזור אלייך בהקדם

  גלו כיצד B-Cure Laser
  יכול לעזור לך לנצח את הכאב

  המכשיר אינו מחליף המלצות רופא

  פציעות וספורט זה צירוף שהולך יד ביד, יש כאלו שאומרים שאם לא נפצעת כנראה לא התאמנת טוב מספיק. אבל פציעות הספורט עלולות להביא את העוסקים בתחום לפגיעות גופניות שיכולות להוביל לניתוחים ופגיעות בלתי הפיכות.
  B-Cure Laser הוא מכשיר רפואי לשימוש ביתי, היעיל ביותר לטיפול בכאבים כרוניים, מצבים אורטופדיים, דלקת, פציעות ספורט ופצעים.
  טיפול בלייזר ברמה נמוכה (LLLT) מטפל בכאב ובמקורו, תוך שימוש בטיפול לא פולשני.
  הטיפול במכשיר אינו כולל תופעות לוואי ידועות, הוא בעל תוצאות לאורך זמן, בשימוש מועט של מספר דקות, פעמיים ביום.
  יעילותו של B-Cure laser לטיפול בכאב ופצעים הוכחה ב- 5 ניסויים קליניים כפולים סמיות.
  ניסוי קליני מוצלח * שכלל 90 חולים, הראה כי יעילותו של B-Cure laser הייתה דומה לזו של תרופות לשיכוך כאבים.
  מעבר למחקרים, למטופלים המרוצים ולהמלצות הרופאים הרבות,
  אחת מהגאוות הגדולות של הבי קיור לייזר היא הזכות לקחת חלק במשחקים האולימפיים.
  הבי קיור לייזר נבחר בפעם השנייה ברציפות על ידי הועד האולימפי של ישראל להיות המכשיר הרשמי המלווה את הספורטאים שייצגו אותנו במשחקים האולימפיים.

  *Del Vecchio et al., כאבים במפרק הלסת (TMJ), אוניברסיטת Sapienza, רומא איטליה
  (03-5114385)
  • אנרגיה מירבית , יעילות מירבית
  • חזרו במהרה לשגרת האימונים
  • 6-8 דקות, פעמיים ביום
  • מפחית את הכאב ומטפל בדלקות
  למעלה מ 200,000 מכשירים נמכרו

  טאקוני סטפנו, כדורגל, שוער יובנטוס לשעבר (1983-1992)

  “לפני מספר חודשים שמעתי על מכשיר שנקרא B-Cure Laser Sport. מה שהכי שכנע אותי היה שהמכשיר נבדק כאן באיטליה והוכח בניסוי קליני שהוא יעיל. אין תופעות לוואי, זמן טיפול קצר ויכולתי לטפל בעצמי בכל מקום ובכל עת, בבית ואפילו תוך כדי נסיעה, התחלתי לטפל בעצמי עם B-Cure Laser Sport והשתמשתי בו לכאבים שהיו לי ברגליים וגם בגב. לאחר מספר ימי טיפולים בבית התחלתי להרגיש טוב יותר – הכאב פחת משמעותית והניידות שלי השתפרה באופן מובהק. אני נרגש להמליץ על זה לכולם … “

  אגנבנו קלריס, ג’ודו, אלופת העולם (2014, 2017, 2018, 2019)

  “אני בהחלט יכולה לומר שזו הייתה אחת ההחלטות הטובות ביותר שקיבלתי בחיי. השתמשתי במכשיר פעמיים שלוש ביום ובתוך כמה ימים הכאבים פחתו באופן משמעותי. ממצב שבו לא יכולתי להזיז את היד, אני הצליחתי לחזור במהירות לבצע תנועות ולחזור לאימונים. B-Cure Laser עזר לי לחזור לשגרה מהר יותר מה”החלמה הרגילה” בה השתמשו בשיטות הטיפול הסטנדרטייות. הדבר הפתיע אפילו את הרופאים שלי. התחלתי להתאמן שוב מהר מאוד.”

  נקודה דיוויס, מדליסטית ג’ודו (2017, 2018)

  “המכשיר הזה מדהים, עוזר לי בכאבים באופן מיידי. הוא כל כך מהיר וקל לשימוש! אושר על ידי המנתח והפיזיותרפיסט שלי כך שאין לי דאגות. אני מקווה להחלים מהר יותר בזכות המכשיר הזה. תודה ענקית ל B-Cure Laser וגם לירדן גרבי שהכיר לי את נפלאות המכשיר הזה והאנשים המקסימים מה חֶברָה.”

  אלמוג בוזגלו – כדורגלן, הפועל חיפה, 2018

  במשחק מול אטלטנטה בדיוק אחרי שהבקעתי שער נפצעתי, פתאום התחילו כאבי תופת באזור הברכיים….בבדיקת MRI אבחנו לי קרעים בשתי רצועות בברך… התחלתי טיפולי פיזיותרפיה, משחות, תרופות וסשיינים של תרגילים, התחלתי להרגיש קצת שיפור אבל לא מספיק, בטח לא כדי לחזור לשחק … בבדיקה חוזרת בוינגייט מנהלת מדור הפיזיותרפיה המליצה לי לנסות את מכשיר הבי-קיור לייזר… תוך כמה ימים התחלתי להרגיש שיפור משמעותי והיום סוף סוף חזרתי לשחק …אני לא יכול לתאר במילים את ההרגשה הזו שהברכיים כבר לא כואבות לי ומאפשרות לי לעשות את מה שאני הכי אוהב בעולם – חוץ מאישתי 🙂 כדורגל …”

  יעילותו יוצאת הדופן של B-Cure Laser  הוכחה על ידי ניסויים קליניים ואני ממליץ עליו בחום כחלק מפרוטוקולי טיפול לניהול כאבי שרירים ופציעות ספורט.

  ד”ר ריצ’רד רף,  דירקטוריון הוועד האולימפי של ארה”ב (USOC)

  אנו ממליצים מאוד על  B-Cure Laser כחלק מטיפול יעיל לטראומה גופנית, פציעות ספורט והתאוששות לאחר ניתוחים. הטיפול ב B-cure הפחית משמעותית את השימוש בתרופות אנטי דלקתיות אשר ידועות כבעלות תופעות לוואי רבות.

  ד”ר לובה גליצקיי, רופאת הנבחרת האולימפית בישראל, מכון וינגייט
  ד”ר מאיה קייל, בנזור, ראש המחלקה לפיזיותרפיה, מכון וינגייט

  במקרה של קלריס, (אלופת העולם ב ג’ודו) ראיתי ש- B- cure laser  עזר רבות בתהליך השיקום שלה ואני משוכנע שזה קיצר משמעותית את תהליך הריפוי של הפציעה שלה. לייזר רך הוא טכנולוגיה מצוינת ללא תופעות לוואי לטיפול בכאבים ופציעות.  B-cure laser הוא תרומה נהדרת לטיפולים הסטנדרטיים שלנו כמטפלים.

  ג’ס אממר, אוסטואופט, פריז, צרפת

  ירדן ג'רבי, אלופת העולם בג'ודו (2013)

  קלריס אגנבנו , אלופת העולם בג'ודו (2014, 2017, 2018, 2019)

  המכשיר עם הפעולה הכפולה

  נסו את בי קיור לייזר ספורט עכשיו

  עם
  60 ימי התנסות בתנאים מיוחדים

  טפלו בכאב

  ובמקור הבעיה