המשחקים האולימפיים בטוקיו יוצאים לדרך- כך שומרים הספורטאים הישראלים על שגרת האימונים גם בזמן פציעות

עבור אנשים רבים ספורט הוא דרך חיים, בעיקר עבור ספורטאים תחרותיים המשקיעים את כל זמנם באימונים. זו הסיבה שהפחד מפציעות גדול כל כך, שמא לא יוכלו להתאמן. לכן, החליטו בוועד האולימפי להמשיך גם השנה לספק לספורטאי המשלחת האולימפית של ישראל מכשירי בי-קיור לייזר איתם יוכלו לטפל בפציעות, כאבים ודלקות ולשוב להתאמן במהירות האפשרית.

על אף שנדחו בשנה בעקבות המגפה העולמית, המשחקיים האולימפיים חוזרים לטוקיו ואיתם החלום למדליה ישראלית נוספת. הספורטאים של המשלחת האולימפית של ישראל, מתאמנים לילות כימים על מנת להגיע לרגע הגדול, הכי מוכנים שרק אפשר. אבל גם הם יודעים שאין ספורט, בלי פציעות ספורט.

פציעות הספורט יכולות להופיע באזורים שונים בגוף וחלקן לא נגרמות כלל מחבלה או טראומה, אלא מתנועה חוזרת של המפרק. כמו למשל מרפק טניס, או תסמונת התעלה הקרפלית. פציעות ודלקות עלולות לגרום לספורטאים מקצועיים וחובבים להפסיק את שגרת האימונים ולאבד מהכושר שעליו עבדו.

מטפלים בכאבים וחוזרים לאימונים

טיפול בפציעות ספורט שונות עלול לקחת זמן רב, זמן שעבור אנשים שאוהבים לעשות ספורט נגרע משגרת האימונים שלהם. כך מוצאים את עצמם אנשים שהיו רגילים לצאת להליכות או ריצות, לבלות זמן שבועי בחדר כושר או באימונים בסטודיו, כאובים על הספה בסלון.

הפתרון לאותם כאבים ופציעות יותר פשוט ממה שאתם חושבים, ואת זה הבינו הצוות הרפואי של וינגייט כבר לפני 6 שנים. בי קיור לייזר, המכשיר הרפואי הביתי הנמכר ביותר בישראל, אמנם מוכר כמכשיר שמטפל ב”כאבים של מבוגרים” אבל הוא יעיל גם לטיפול בספורטאים ומסייע בחזרה מהירה וטובה יותר לשגרת האימונים.

אין זה מפתיע שכבר למעלה מ 6 שנים ו2 אולימפיאדות שמכשיר הבי קיור לייזר מלווה את הספורטאים האולימפיים של ישראל באימונים וגם בתחרויות.

הספורטאים האולימפיים ממליצים

היתרון של בי קיור לייזר בטיפול בפציעות ספורט

  • טיפול טבעי– ספורטאי רבים מחפשים פתרונות שאינם כוללים הכנסה של חומרים כימיים לגוף. הבי קיור לייזר פועל בטכנולוגיית הלייזר הרך אשר עובדת על מערכות הגוף הטבעיות ללא החדרה של חומרים כימיים.
  • ללא תופעות לוואי– הטיפול במכשיר אינו כרוך בתופעות לוואי.
  • מטפלים בכל זמן ובכל מקום– הטיפול במכשיר הוא עצמי ואינו מצריך עזרה מקצועית כך שכל אחד יכול לטפל בעצמו בזמן ובמקום הנוחים לו.
  • מוכח מחקרית– יעילותו של המכשיר בטיפול בכאבים דלקות ופציעות הוכחה ב 6 מחקרים קליניים בינלאומיים וכן בעשרות מקרי בוחן של ספורטאים לאורך השנים.

סובלים מכאבים ולא רוצים לפספס אימון? בי קיור לייזר יחזיר אתכם לשגרה וינצח את הכאבים! השאירו פרטים עכשיו לשיחת ייעוץ ללא התחייבות 

לפרטים נוספים אנא מלא את פרטיך כאן ואנו ניצור עמך קשר בהקדם:
    לפרטים נוספים מלא את פרטיך כאן ואנו ניצור עמך קשר: