כך הצליחה ירדן ג’רבי להחלים מפציעה בזכות בי-קיור לייזר ולזכות באליפות העולם

ימים ספורים לפני הרגע הגדול באליפות העולם, ירדן ג’רבי ראתה את החלום הגדול שלה כמעט וחומק לה מבין האצבעות בגלל פציעה “עולמי ממש חרב עליי, ראיתי שנים של הכנות יורדות לטמיון” אבל מכשיר קטן אחד עזר לה להגשים חלום גדול.

כולנו סובלים מכאבים או פציעות שמשבשות את הפעילות היום יומית שלנו. גם לירדן ג’רבי זה קרה כש- 10 ימים לפני אליפות העולם בג’ודו הרגישה כאבים מפציעה חוזרת בעצם הבריח ובזכות טיפול במכשיר הבי קיור לייזר עלתה להתחרות ואף זכתה במקום הראשון.

פציעה בעצם הבריח היא בדרך כלל תוצאה של פגיעה או טראומה. הסוג הנפוץ ביותר של הפציעות מתרחשות כאשר אדם נופל בצורה אופקית על הכתף, או תוך כדי מתיחת היד. פגיעה ישירה בעצם הבריח יכולה אף לגרום לשבר. הסימפטומים כוללים בדרך כלל כאב במקום וירידה ביכולת להזיז את היד.

ירדן ג'רבי מטפלת בבי קיור לייזר

מפציעה לניצחון – הדרך של ירדן ג’רבי למקום הראשון באליפות העולם

ירדן ג’רבי, ספורטאית אולימפית ומי שהביאה מדליית ארד למדינת ישראל במשחקים האולימפיים בריו, יודעת היטב את המשמעות של לסבול מכאב. אבל הפעם ירדן הייתה זקוקה לפתרון מהיר ובטוח לטיפול בכאב. עשרה ימים לפני התחרות הגדולה בחייה וכשהרופאים מסביבה דיברו על החלמה שתיקח חמישה שבועות לפחות, המליצו לג’רבי הצוות הרפואי במכון וינגייט על מכשיר הבי קיור לייזר.

בי קיור לייזר הוא מכשיר חדשני המשתמש בטכנולוגיית הלייזר הרך על מנת להקל לספורטאים על הכאבים ולזרז את פעולת ההחלמה הטבעית של הגוף מפציעות ספורט טורדניות. למרות הסקפטיות של ירדן משימוש במכשיר שלא הכירה לפני היא ידעה שאין לה מה להפסיד והייתה מוכנה לנסות הכל כדי להצליח להתחרות.

בזכות גודלו ונוחות השימוש בו, הצליחה ג’רבי לשלב את הטיפולים במכשיר בשגרת יומה ואף לקחת אותו איתה לתחרות הבינלאומית “בזכות הקומפקטיות שלו והנוחות יכולתי אפילו לטוס איתו ולטפל בתדירות גבוהה. טיפלתי בבית, במטוס ואפילו בחדר בבית המלון, ארבע פעמים ביום, שמונה דקות לנקודה”. ההתמדה והשימוש במכשיר הבי קיור לייזר על המקום הפגוע, הם אלו שהביאו לתוצאות. ג’רבי עלתה לקרבות באליפות העולם ללא כאבים והגיע עד למקום הראשון.

הרופאה האולימפית של ישראל ממליצה

ד”ר לובה גליצקייה הרופאה האולימפית של מכון וינגייט, אשר מלווה לאורך שנים רבות ספורטאים בדרכם לאולימפיאדה, בתחרויות ומטפל בפציעותיהם מספרת: “אנו ממליצים בהחלט על השימוש במכשיר בי קיור לייזר כחלק מהטיפול היעיל בחבלות, פציעות ספורט והתאוששות פוסט ניתוחית. בין היתרונות האפשריים בשימוש במכשיר הבי קיור לייזר שתוכלו לצפות להם :

  1. הפחתת כאבים בתסמונות עומס יתר כגון “splints shin” ודומיהן , ובכך סיוע לשימור כוח בקרב הספורטאים וכלל האנשים העוסקים בפעילות גופנית מאומצת ובכך לצמצם היעדרויות מאימונים ו/או תפקוד חלקי בזמן ביצוע מאמץ גופני.
  2. הפחת כאבים וקיצור זמן החלמה בשל חבלות, בעיקר חבלות שטחיות כגון: נקעים בקרסול ודומיהם, שמשך זמן הטיפול ארוך יחסית . אין ספק שבדרך זו אנו שומרים על רמת כשירות תפקודית גבוהה יותר.
  3. טיפול שטח יעיל בכאבי שריר והתכווצויות שריר באימונים עצימים / ארוכים מאוד ( כאבי גב כאבים בשרוול המסובב – חגורת הכתפיים , כאבי ברכיים).

ירדן גרבי אלופת העולם

איך עובד הבי קיור לייזר בטיפול בפציעות ספורט?

המכשיר עושה שימוש בטכנולוגיית הלייזר הרך ופועל בשתי חזיתות. הראשונה היא טיפול בכאב, המכשיר מעודד שחרור אנדורפינים, שהם הורמונים טבעיים המיוצרים במוחנו וגורמים לשיכוך הכאב. בהיעדר הכאב, המטופל יכול לחזור לשגרה ואף לעלות ברמת התפקוד, עד חזרה לתפקוד מלא. החזית השנייה בה מטפל המכשיר, היא טיפול במקור הבעיה, בי קיור לייזר מגביר את זרימת הדם באזור ובכך מאפשר ניקוי של החומרים מתווכי הדלקת. בנוסף בזכות השימוש מוגבר בגופינו שחרור אנזימים המפרקים את הדלקת. לאחר ירידת הפעילות הדלקתית, מתאפשר תהליך ריפוי מואץ של המקום הפגוע, באמצעות כוחו הטבעי של הגוף לרפא את עצמו.

לפרטים נוספים אנא מלא את פרטיך כאן ואנו ניצור עמך קשר בהקדם:
    לפרטים נוספים מלא את פרטיך כאן ואנו ניצור עמך קשר: