תפריט

חזון החברה וערכיה - לשיפור איכות חיי הצרכן

לעסוק בפיתוח ושיווק מוצרים טיפוליים חדשניים ומתקדמים בתחום הבריאות והספורט, הטיפוח ואיכות החיים – בעלי יתרון יחסי מוכח, ובעלי תרומה לריפוי, לשיפור ההרגשה, המראה והחיוניות. הכוונה העומדת מאחורי תמהיל המוצרים היא להפוך את הטכנולוגיות והמכשירים המוכחים, המקובלים ונהוגים במוקדי הטיפול המקצועיים, לנגישים וזמינים להמשך טיפול בכל בית על מנת לשפר את איכות חיי הצרכנים בארץ ובעולם.

מצוינות

כל אחד מעובדי החברה נדרש למצוינות ומשמש מנהיג בתחום אחריותו. החזון של החברה משמש השראה לכלל העובדים, אשר כולם כאחד מגויסים ערכית למטרה החשובה של פעילותנו. אנו פועלים מתוך מחויבות לעמידה ביעדים ובאסטרטגיות שלנו. אנו מפתחים ללא הרף את יכולתנו ליישם את האסטרטגיות שלנו, תוך עמידה באתגרים פנימיים וחיצוניים.

מקצועיות

אנו מקפידים לעמוד בחוד החנית של הפיתוח הטכנולוגי בתחום הלייזר הרך, ובכך משמשים חלוצים לפני המחנה. אנו מצפים מעצמנו להיות הטובים ביותר בתחומי הפעילות שלנו, להתקדם ולהוביל באופן מתמיד את השוק בו אנו פועלים.
אנו בוחרים את הטובים ביותר להצטרף אל שורותינו ומשקיעים בהכשרות והדרכות, סדנאות והשתלמויות לכל הצוותים המקצועיים. אנו מחויבים לחדשנות למען הגשמת חלומות לקוחותינו ומשפרים ללא הרף את הטכנולוגיה שברשותנו.

איכות

כל מוצרי החברה עומדים בתקנים הנדרשים, עברו בחינות יעילות מדוקדקות ותהליכי בקרת איכות מוקפדים, מוצרינו מוקפדים מבחינת בטיחות השימוש, השמירה על איכות הסביבה, ולא נבדקו על בעלי חיים.
מוצרי החברה עומדים בתקן ISO13485:2008

הגינות

אנו פועלים תמידית לשמירה על ערכי יציבות ואמון, על עמידה בתנאי ההסכמים עם לקוחותינו, ספקינו ועמיתינו.

שירות

אנו מקפידים על שירות לקוחות בסטנדרטים הגבוהים ביותר, החל בשלב הייעוץ בנושא התאמת המכשיר לטיפול בבעיה הרפואית הרלוונטית, דרך ליווי המטופל לפי הצורך עד להשגת הטבה משמעותית במצב הבריאותי וסיוע להשבתו לתפקוד יומיומי רגיל.

חזון החברה וערכיה - לשיפור איכות חיי הצרכן

לעסוק בפיתוח ושיווק מוצרים טיפוליים חדשניים ומתקדמים בתחום הבריאות והספורט, הטיפוח ואיכות החיים – בעלי יתרון יחסי מוכח, ובעלי תרומה לריפוי, לשיפור ההרגשה, המראה והחיוניות.

הכוונה העומדת מאחורי תמהיל המוצרים היא להפוך את הטכנולוגיות והמכשירים המוכחים, המקובלים ונהוגים במוקדי הטיפול המקצועיים, לנגישים וזמינים להמשך טיפול בכל בית על מנת לשפר את איכות חיי הצרכנים בארץ ובעולם.

קרא עוד