תפריט

מטופלים ממליצים על בי קיור לייזר

כבר למעלה מ-12 שנים בהם הבי קיור לייזר מטפל בכאבים של מטופלים בארץ ובעולם. תחילה, אנשים חששו, לא הכירו ולא ידעו האם המכשיר הקטן הזה יוכל לסייע להם עם הכאבים. אך עד מהרה גילו רבים כי הבי-קיור לייזר הוא המכשיר הביתי הטוב ביותר עבור מגוון רחב של כאבים. היום, כבר למעלה מ 250 אלף מטופלים בארץ ובעולם נהנים מטיפול ביתי במגוון הכאבים שלהם. כמה מהם הסכימו לשתף בסיפורם האישי עם המכשיר שזכה לכינוי "פלא טכנולוגי"

המכשיר מטפל בסוגי כאבים שונים כמו

כאבי גב, כאבי ברכיים, דורבן, דלקות פרקים, פיברומיאלגיה, בעיות פה ולסת, כאבי שרירים, אקנה, פצעים סוכרתיים, שין ספלינט, דלקת בגיד אכילס, כאבים בכתף, כאבים בצוואר, סיאטיקה, כאבים נוירופתים, תסמונת התעלה הקרפלית, מרפק טניס, טריגר פינגר, כאבים בירך ועוד

אורלי ממליצה על טיפול בדורבן בעזרת הבי קיור לייזר

בעקבות השימוש בבי קיור לייזר, הדורבן בכפות הרגליים שממנו סבלתי, הכאב ירד באופן הדרגתי ותוך 3 שבועות הבעיה נפטרה לגמרי. כבר שכחתי שהיו לי פעם כאבים

ליאור ממליץ על טיפול בכאבים בקרסול

בעקבות משחק כדורסל, נפצעתי בקרסול. לא שיחקתי תקופה וחיפשתי כל מיני פתרונות. חבר לעבודה המליץ לי על הבי קיור לייזר, בהתחלה הייתי סקפטי אבל כעבור 3 ימים התחלתי להרגיש שזה עובד והיום כמה חודשים אחרי הכאבים עברו לחלוטין ואיתם הדלקת הכרונית.

פרלה ממליצה על טיפול בשורש כף היד

לפני כחודש חשתי כאב עז בשתי הידיים וכל מאמץ הכי קטן היה לי קשה. לא יכלתי להרים את הנכדה, לא יכלתי ליצור. אחותי הציע לי להשתמש במכשיר הבי קיור לייזר ואחרי 2-3 טיפולים הכאב פשוט נעלם.

גבריאל נכה צה״ל מספר על הטיפול בברכיים

אני נכה צה"ל והייתה לי בעיה בברך, כל יום אני מטפס כמה פעמים ביום את המדרגות בכניסה לבית. הייתה לי בעיה עם זה, הייתי צריך להיאחז ממש בקיר כדי להצליח לעלות. ראיתי פרסומת לבי קיור לייזר בעיתון של נכי צהל ואמרתי לעצמי שאם מיקי ברקוביץ מפרסם את זה, זה כנראה טוב. קניתי ונפטרתי מהבעיה.

יצחק מספר כיצד טיפל בכאבי צוואר

לפני כ-13 שנים אובחנתי עם 3 פריצות דיסק בצוואר ולא רציתי לעבור ניתוח. עשיתי זריקות ופיזיותרפיה לרחתי את כל סוגי הכדורים וכלום לא עזר. אז, פגשתי את הבי קיור לייזר, אני משתמש בו שלוש פעמים ביום וזה פשוט עוזר. חבל לקחת כדורים וכימיקלים כשאפשר לטפל במכשיר כה פשוט.

לידיה מספרת איך טיפלה בידה אחרי נפילה

לפני ארבע שנים נפלתי קומה שלמה ושברתי את יד ימין ולא יכולתי לכופף את היד. טיפלתי חצי שנה במחלקה האורתופדית אבל לא הרגשתי שיפור. אחי שהוא רופא בצרפת המליץ לןי להשתמש בבי קיור לייזר. התחלתי לטפל בו יום יום ותוך 3 חודשים הצלחתי לחזור ליעילות מוחלטת של היד, המכשיר פשוט הציל לי את היד.

אלי בוקרה טיפל בהצלחה בפציעה קשה עם הבי-קיור לייזר

נפצעתי מנפילה מסולם וסבלתי שנים מכאבים. חשבתי שכבר אזדקן עם הכאבים. קניתי את הבי קיור לייזר וזה עושה פלאים. אני משתמש בו על כל מני אזורים בגוף, ידיים כתפיים, והכאב נעלם.

שלומית ממליצה על טיפול בכתף

אובחנתי עם קרעים בגיד הכתף כתוצאה מעומסים ופעילות ספורטיבית מאומצת. סבלתי בין היתר מיד שנרדמת דלקות וכאבים. אחרי שקיבלתי המלצות מכמה חברים התחתי לטפל בבי קיור לייזר פעמיים שלוש ביום ואני חייבת לומר שיש שיפור משמעותי בתנועה של היד ולמעשה הכאב חלף לחלוטין.

מרלין ניקס ממליצה על הטיפול הביתי בכאבים

סבלתי מבעיות צוואר, כתף וגב וחיפשתי כל מיני דרכים לטפל בהם. שמעתי מחברה על בי-קיור לייזר, לא היה לי מה להפסיד, אז אמרתי שאני אנסה וזה עבד. הכאבים פחתו, עוצמת הכאב ירדה, חזרתי לפעילות שלוי, להתעמלות.

עמוס אטינגר: החיים עם בי-קיור לייזר

במשך שנים סבלתי מתחושה של כאב שבא והולך בידי השמאלית. בשנים האחרונות זה הפך לכאב חזק וכרוני יותר. הבי קיור לייזר שחרר אותי מהכאבים ואפשר לי לחזור לפעילות מלאה

שלמה נכה צה״ל : בשבילי הבי-קיור לייזר זה הפיתרון

במהלך שירותי הצבאי נפצעתי ברגל והוכרתי כנכה צה"ל. עם הזמן חיפשתי פתרון אחר לכאבים שהוא לא תרופות, משהו טבעי. הפיזיותרפיסטית שלי השתמשה בבי קיור לייזר והיא המליצה לי לקחת את המכשיר ולטפל בו בבית. הבי קיור פשוט עזר לי, לאט לאט הכאבים הלכו ופחתו.

יורם ארבל טיפל בפציעת ספורט

סבלתי מכאבים בכתף ובמרפק, גיליתי את בי קיור לייזר ובטיפול של כמה דקות והכאבים פוחתים. אפשר לטפל איתו בכל מקום ובכל זמן.

רון קופמן טיפל בכאבים בכתף

עשרות שנים שאני סובל מדלקת כרונית בכתף וניסיתי כל טיפול אפשרי. עד שגיליתי את הבי קיור לייזר אני מטפל בו פעמיים ביום, 8 דקות ואחרי שבוע כבר לא היו כאבים, אני מאמין שעוד מעט גם הדלקת תיעלם.

סימה רשתי: טיפול בכאבים לאחר תאונת דרכים

עברתי תאונת דרכים קשה, ניסיתי כל מיני טיפולים ותרופות ושום דבר כמעט ולא עזר. הייתה לי תופעה שלא יכלתי ללכת, הייתי צריכה שמישהו יעביר אותי ממקום למקום. אז קנינו מכשיר בי קיור לייזר וטיפלתי בכל האזורים שכאבו לי וברוך השם המכשיר הביא אותי לריפוי כמעט מלא, אני היום רוקדת, עולה ויורדת במדרגות, אין כמו בי קיור לייזר

לירז אסייג טיפלה בשבר בברך

לפני שנתיים שברתי את הברך, במשך שנה וחצי סבלתי כאבים קשים עד שקיבלתי המלצה על הבי קיור לייזר. הייתי סקפטית, לא האמנתי שהאור הירוק שיוצא מהמכשיר יעזור לי אבל זה עבד. הנפיחות ירדה הכאבים עברו. אם אתם סובלים אל תחכו.

יוליה צ׳פלבה טיפלה בכאבים בברכיים

נולדתי עם בעיה שגרמה לי לכאבי ברכיים עוד מאז שאני קטנה. חיפשתי את הפתרון שיעזור לי לא להגיע לניתוח בברכיים. החלטתי לקנות בי קיור לייזר, מטפלת בו 6 דקות פעמיים ביום, מול המחשב או על הספה וזה עוזר.

יצחק טיפל בבעיות בעמוד השדרה

חליתי בקורונה ולאחר ההחלמה החלו לי כאבים באזור עמוד השדרה במקום בו עברתי ניתוח לפני 30 שנה. ניסתי לטפל בכדורים, הלכתי לרופאים אך שום דבר לא עזר. ואז מצאתי את מכשיר הפלא בי קיור לייזר, השתמשתי בו והכאבים עברו.

באלדי אולייר המוזיקאי טיפל בכאבים בידיים

לפני כמה שנים פרשתי מהקונצרטים בגלל כאבים בידיים שרק הלכו והתגברו. לאחר טיפולים רבים שעברתי החלטתי לנסות את הבי קיור לייזר ואני חייב להגיד שחבל שלא הכרתי אותו קודם טיפול של כמה דקות ביום והכאבים עוברים, מכשיר פלא!

פרופסור עדה אהרוני טיפלה בפצע כרוני ובכאבים בגב

יש לי פצע כרוני ברגל השמאלית והייתי אצל כל מיני רופאים, עברתי כל מיני טיפולים והפצע לא נסגר. טיפלתי בעזרת הבי קיור לייזר והנה הפצע נסגר. הוא עוזר לי גם לכאבים בגב התחתון!

סימונה סבלה מכאבים חזקים עד שטיפלה בבי קיור לייזר

התחלתי לטפל בבי קיור לייזר בברכיים, בצוואר, בכתף ופתאום אחרי שבוע וקצת ואני לא מאמינה, נעלמו הכאבים. אני מצליחה לשבת ולקום ללא כאבים. אני מודה לבי קיור לייזר שהפך לחבר הכי טוב שלי

חיים סבן טיפל בפגיעה בצוואר

במהלך סיור משטרתי איבדתי את ההכרה וכשהתעוררתי בבית החולים גיליתי שנפגעתי בעמוד השדרה הצווארי. לאורך השנים לקחתי כדורים עשיתי זריקות וכל מני טיפולים עד שקניתי את בי קיור לייזר. המכשיר שדרג לי את איכות החיים, בזכותו אני כבר לא לוקח כדורים

עמיר טיפל בכאבי הברכיים שלו

סבלתי מכאבי ברכיים שהפריעו לי בפעילות היום יומית. ניסיתי תרופות שונות שלא עזרו ולעיתים החמירו אפילו את הבעיה. יום אחד במקרה נחשפתי לבי קיור לייזר והמכשיר הזה פתר לי את כל בעיות הכאבים בברכיים!

המכשיר עם הפעולה הכפולה! נסו את בי-קיור לייזר עכשיו עם ימי התנסות בתנאים מיוחדים נסו את בי-קיור לייזר המכשיר עם הפעולה הכפולה! 60 ימי התנסות בתנאים מיוחדים השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם:

    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

    [contact-form-7 404 "לא נמצא"]