בי קיור לייזר בטלוויזיה

כמכשיר המוביל בקטגוריית טיפול הלייזר הביתי, יצר הבי-קיור לייזר עניין גם בקרב ערוצי התקשורת בארץ. לאורך השנים התארחו רופאים בכירים, וגם אנשי מקצוע מתוך החברה שענו על כל השאלות על המכשיר כמו: במה הוא מטפל? איך עובד המכשיר? מה זה לייזר רך? תוך כמה זמן ארגיש בשיפור ומה הן תופעות הלוואי.

מאחורי הכסף עם דני רופ, שיחה עם מנכ"ל החברה מוטי נבון

צורות עבודה גמישות והקפדה על רצף העבודה - כך הצליחה חברת אריקה בי-קיור לייזר להמשיך לצמוח בזמן הקורונה, מנכ"ל החברה מוטי נבון מסביר לדני רופ

קובי מחט וטילטיל מנסים את הטיפול המתקדם בעולם לכאב

פעם יכולנו לקבל טיפול בלייזר רך רק במרפאות כאב ובאמצעות מכשירים תעשייתיים וגדולים. החזון של בי-קיור לייזר הוא שאדם יוכל לשבת בסלון, לראות חדשות ולהעניק לעצמו את הטיפול המתקדם בעולם לכאב – בבית.

בי-קיור לייזר בתכנית של משה דץ - באנו ליהנות

לייזר רך זו טכנולוגיית פוטותרפיה שמאיצה את תהליכי הריפוי של הגוף, בין אם מדובר בבעיות אורתופדיות, בכאב, או בבעיות עור. הלייזר עושה פעולה כפולה הוא גם מטפל בכאב וגם במקור הבעיה.

בוקר בריא עם ליאון ופאולה מאחרים את ד"ר נמרוד לירם

הלייזר הרך עבר שדרוג בשנים האחרונות והיום הוא מונגש לציבור כמכשיר לשימוש ביתי, שהוא קל יעיל ובטיחותי. הגדולה של לייזר רך היא לא רק הטיפול בכאב, הוא משקם כלי דם פגועים, עוזר לרקמות, ופותר דלקות.

סלוצקי ודומיגז על בי קיור ב"בוקר ספורט"

הלייזר הרך אפקטיבי מאוד במיוחד בפגיעות ספורט. קיימת פגיע חבלתית מנפילה או ממגע כלשהו או פגיעות של עומס מצטבר. בשני אלו המכשיר יכול לעזור לטפל ביעילות ולעזור גם עם הכאבים וגם עם מקור הכאב.

"כל בוקר" עם אורנה דץ – ראיון עם הדר' חגי אמיר

קרני לייזר יש שני סוגים, הסוג הראשון הוא לייזר חם שהוא בעוצמות מאוד גבוהות שעושים איתם ניתוחים, השירות שיער ואפילו חותכים איתם פלדה. ויש את הלייזר הרך שהוא בעוצמות יותר נמוכות, אורך גל שני ויש בו יכולות של ריפוי של דלקות, כאבים, חבלות.

פותחים יום רשת 13 - כך תשימו סוף לכאבים

הבי קיור לייזר הוא טיפול של לייזר רך שהמחקרים אומרים שברגע שמטפלים בפציעות כרוניות, אורתופדיות אפילו בדלקות חניכיים, זה ממריץ את המערכת החיסונית לתפקד מהר יותר והתוצאה היא פחות כאבים וריפוי.

פותחים יום רשת 13 מארחים את ד"ר בן קיקי

בגלל איך שהלייזר עובד הוא לא רק עוזר להוריד את הכאב הוא גם מדרבן את הגוף לייצר תאים בריאים יותר. הלייזר מכוון לתדר של תא בריא ובכך גורם לחידוש תאים בצורה נכונה יותר.

המכשיר עם הפעולה הכפולה! נסו את בי-קיור לייזר עכשיו עם ימי התנסות בתנאים מיוחדים נסו את בי-קיור לייזר המכשיר עם הפעולה הכפולה! 60 ימי התנסות בתנאים מיוחדים השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם:

    [hidden segment default:get [hidden tbl_cid default:get]
    Error: Contact form not found.