פעילות החברה במשך השנים


בשנת 2007 החלה החברה את פעילותה בישראל עם המוצר הראשון – מכשיר בי-קיור לייזר. האתגר המרכזי של החברה היה ללמד את השוק את התפיסה החדשה – ניתן לטפל בכאבים ביעילות באמצעות מכשיר רפואי ביתי, ולא רק באמצעות משחות או כדורים שהשפעתם לרוב מקומית וחולפת.

במהלך השנה הראשונה הצגנו את מכשיר בי-קיור לייזר בפני חברינו ומכרינו, וכן בפני רופאים ומטפלים. עד מהרה החלו לחזור אלינו טלפונים נרגשים המבשרים על ההטבה המשמעותית שחוו מטופלינו הראשונים. השמועה על המוצר החלה להתגלגל והגיעה גם לעיתונות הארצית.

השימוש במכשירי בי-קיור לייזר הלך והתפשט, וכן ההתעניינות בו, כאשר רופאים רבים ביקשו את המוצר, אם לצורך שימוש אישי או לצורך המלצה על המכשיר למטופליהם.

רופאים רבים ומטופלים רבים כתבו לנו בהתרגשות על השיפור המשמעותי ברמת הכאב ועל החזרה לתפקוד יומיומי רגיל.

בי קיור לייזר החל להתבסס כמוצר מוביל בתחום המכשור הרפואי לשימוש ביתי.

בשנת 2010 התחלנו לשווק את הבי קיור לייזר לשוק הבינלאומי – דרום אפריקה, גרמניה וספרד ובהמשך למדינות רבות נוספות כמו אוסטרליה, אנגליה, איטליה, סלובקיה ועוד.

בשנת 2013 השקנו את מכשיר הבי קיור לייזר דנטל פרו, מכשיר בעל עוצמה גבוהה יותר מאשר הבי קיור לייזר. המאפיינים הטכניים המשופרים הותאמו לצרכים של מטופלים העוברים פרוצדורות דנטליות – השתלות, ניתוחי חניכיים, טיפולים שוטפים, וכן ללקוחות הסובלים מ TMJ – תסמונת מפרק הלסת.

בשנת 2014 השקנו את מכשיר הבי-קיור לייזר פרו, המכשיר שבזכות הצלחותיו בטיפול בספורטאים מקצועיים, נבחר לשמש כמכשיר הרפואי הרשמי המטפל בספורטאי המשלחת האולימפית לריו 2016.

בשנת 2015 השקנו את מכשיר הבי-קיור לייזר , המיועד לקהל הרחב, צעירים ומבוגרים הסובלים מפציעות ספורט אקוטיות או כרוניות.

בשנים 2015-2016 אנו מתמקדים בהגדלת הידע שברשותנו, באמצעות ביצוע מחקרים רבים בארץ ובמדינות שונות בעולם. מחקרים אלו יסייעו לנו בשנים הקרובות, להביא את בשורת בי-קיור לייזר לבתים נוספים, למטופלים נוספים, אשר טווח הטיפולים המוצע להם היום אינו עונה על כלל צורכיהם.
    לפרטים נוספים אנא מלא את פרטיך כאן ואנו ניצור עמך קשר בהקדם